blog@ohol.cz
Ohol.cz
Menu
Datum poslední aktualizace
Datum vydání: 19 října, 2019
Datum poslední aktualizace
Aktualizace: 19 dubna, 2022
Obsah článku

Epilátory a depilátory Braun Silk-épil

Dámské epilátory a depilátory Braun Silk-épil byly navržen k šetrnému odstraňování chloupků a jsou vhodné pro pravidelné používání. Při pravidelné epilaci je tato procedura prakticky bezbolestná a vy dosáhnete dlouhotrvající hebké pokožky. Připravili jsme pro vás přehled kategorií produktů Braun Silk-épil, jejich výhody a doporučení pro využití jednotlivých variant.

Třídy epilátorů Braun Silk-épil

U všech epilátorů značky Braun oceníte, že dokáží odstranit skutečně krátké chloupky o délce 0,5 mm, které nedokáže zachytit ani vosk. Díky technologii Wet&Dry a tomu, že téměř všechny modely těchto epilátorů jsou 100% voděodolné, epilátory můžete snadno používat například i ve sprše a čistit pod tekoucí vodou.

Jistě vás zaujme i zabudovaná technologie Smartlight, díky které při epilaci krátké chloupky lépe uvidíte. Zajímavá je i technologie SensoSmart™ – inteligentní snímač vás upozorňuje, jestli používáte při epilaci správný tlak. Pokud svítí červené světlo, je to pro vás signál, že tlačíte příliš silně a měli byste tlak upravit.

Ve většině případů (všechny kategorie kromě Silk-épil 3) fungují epilátory na baterii. Její výdrži se budeme věnovat u jednotlivých modelů.

Braun Silk-épil 9

Kategorie s označením Silk-épil 9 se pyšní o 40 % širší hlavou v porovnání s epilátory Braun v nižších třídách a technologií pinzet MicroGrip. 

Zmíněná zvětšená hlava dokáže během jednoho přejetí odstranit mnohem více chloupků, díky čemuž je celá epilace výrazně rychlejší.

S technologií pinzet MicroGrip Tweezer navíc odstraníte i ty nejkratší chloupky (až 0,5 mm), na které nestačí ani vosk. 

Pohyblivá hlavice se snadno přizpůsobí všem záhybům těla, takže epilátory této řady můžete využít k odstranění chloupků v podpaží, tříslech, na nohách či rukou.

Braun Silk-épil 9 9-561
Braun Silk-épil 9 9-561

Zobrazit recenzi epilátoru

Zobrazit cenu

V nejvyšší řadě najdete například epilátor Braun Silk-épil 9 9-561 resp. 9-870. Ten samozřejmě kromě zvětšené hlavice nabízí mnohem více. Například 2 rychlostní úrovně, řadu nástavců na různé partie těla, mnoho doplňků pro péči o pleť, depilační hlavici, cestovní balení a mnohé další příslušenství. Řada 9 zkrátka nabídne to nejlepší a je pouze na vás, jakou konfiguraci zařízení si zvolíte.

Epilátory řady 9 samozřejmě pohání vestavěný akumulátor. Dle výrobce je zabere nabíjení 2 hodiny. Epilátor vás odmění 50 minutami používání nebo přbližně 40 minutami v případě, že se jedná o zařízení bez technologie SensoSmart™.

Braun Silk-épil 9-561
  • Kvalita epilace
  • Komfort
  • Zpracování
  • Baterie
  • Cena/výkon
4.1

Epilace a masáž v jednom

Precizní epilátor se zvětšenou hlavicí, 2 rychlostními úrovněmi a řadou doplňků, které vám pomohou při péči o vaši pokožku. Ať už preferujete epilaci na sucho, nebo na mokro, Braun Silk-épil 9 9-561 vás mile překvapí svou jemností.

Zobrazit cenu

Braun Silk-épil 7

Epilátory Braun z kategorie Silk-épil 7 se také pyšní tím, že dokáží odstranit i ty nejkratší chloupky. Epilátory nižší řady disponují, stejně jako epilátory nejvyšší řady, již zmíněnou technologií SensoSmart™. Díky ní vás inteligentní snímač upozorňuje, jestli používáte při epilaci správný tlak.

Díky odstranění chloupků i s kořínky si můžete užívat až 4 týdny hladkých nohou.

Z řady 7 doporučujeme například epilátor Braun Silk-épil 7 7-561. Ten nabízí několik funkcí, které slouží ke zklidnění pokožky. Tento konrkétní model je současně doporučován i dermatology. Epilátor je dodáván s několika typy nástavců, mimo jiné například s nástavcem na obočí či citlivou oblast bikin. Během chvilky z něj tak uděláte šetrný zastřihovač.

I tento model funguje na dobíjecí lithium-iontovou baterii. Nabijete jej za 2 hodiny a máte zajištěn výkon na 50 minut používání.

Braun Silk-épil 7 7-561
Braun Silk-épil 7 7-561

Zobrazit recenzi epilátoru

Zobrazit cenu

Braun Silk-épil 5

Epilátory Braun Silk-épil 5 nabízí obdobné funkce jako výše zmíněné kategorie. Také se můžete spolehnout na technologii SensoSmart™, která vám zajistí vhodný tlak při odstranění ještě více chloupků.

Praktická je i protiskluzová rukojeť, díky které máte lepší kontrolu nad epilátorem i v mokrém prostředí. 

Pro vaše pohodlí je zabudovaný i vysokofrekvenční masážní systém, který stimulací pokožky vyvolává příjemný pocit.

Díky rozličným nástavcům a příslušenství můžete epilátory Braun Silk-épil 5 využít nejen k epilaci, ale i k holení a zastřihování chloupků po celém těle. Jedná se tak o všestranné nástroje, které využijete při řadě příležitostí. Během hodiny je navíc plně nabijete a následně máte zaručený výkon po dobu 30 minut. Je to sice téměř o polovinu méně než nabízí kategorie 7 a 9, ale, i 30 minut je pro epilaci ve většině případů dostačující.

Ne všechny epilátory Braun Silk-épil 5 jsou voděodolné a vy je tak můžete používat pouze v suchém prostředí. Výjimku tvoří epilátory s označením Wet & Dry, ty můžete pohodlně používat i ve vaně či ve sprše.

Konkrétní model, který lze z řady 5 doporučit je například Silk-épil 5-5185 Legs, který se zaměřuje primárně Tento model disponuje technologií Close-Grip a hroty SoftLift®, které zvedají rovně ležící chloupky a vedou je k v této řadě jinak nestandardním 40 pinzetám. Otočná hlava se snadno přizpůsobuje konturám nohou a zajišťuje lepší kontakt s pokožkou.

Braun Silk-épil 5-5185 Legs
Braun Silk-épil 5-5185 Legs

Zobrazit recenzi epilátoru

Zobrazit cenu

Braun Silk-épil 3

Epilátory z kategorie Silk-épil 3 jsou v porovnání s předchozími kategoriemi spíše levnější záležitostí, což se projevuje i na jejich parametrech. Na modelech řady 3 naleznete pouze 20 pinzet a na rozdíl od již představených modelů, epilátory Silk-épil 3 nefungují na baterii. Musíte je tak vždy mít připojeny do sítě, což výrazně snižuje celkový komfort používání.

Depilátory Braun Silk-épil

Pokud se epilaci spíše vyhýbáte a hledáte raději depilátory, můžete vyzkoušet Braun LS neboli Lady Shaver 5560. Ten využijete pro klasické holení. Odstraníte s ním tedy pouze viditelné části chloupků. Holení je zcela bezbolestné a dochází u něj pouze k minimálnímu podráždění pokožky. Navíc díky jemné vibrující hlavici současně dochází k tzv. exfoliaci neboli obrušování vrchních vrstev kůže. 

Depilátor Braun LS tak doceníte zejména v případě, pokud máte citlivou pokožku a chcete se vyhnout jejímu podráždění. Z dlouhodobého hlediska se jedná o variantu, která je ekonomicky srovnatelná například s IPL epilátory. Především z toho důvodů jednorázové investice za depilátor a pozdějšího dokupování náhradních dílů.

Dámský holicí strojek Braun LS 5560
Dámský holicí strojek Braun LS 5560

Zobrazit recenzi epilátoru

Zobrazit cenu

Který produkt tedy vybrat?

V rámci jednotlivých kategorií epilátorů Braun máte na výběr z široké řady produktů a záleží tak spíše na tom, jaké parametry jsou pro vás důležité. 

V případě, že je pro vás důležitá kvalita a všestrannost, tak vám jistě budou vyhovovat epilátory Braun Silk-épil 9. Díky široké nabídce nástavců můžete tyto produkty využít k epilaci, holení i zastřihávání chloupků. V bonusové edici navíc najdete kartáček na obličej pro hloubkové čištění pórů nebo epilátor na obličej pro přesnou epilaci.

Pokud je pro vás ovšem rozhodující spíše cena, tak vyzkoušejte epilátory z kategorie Silk-épil 3. Ty v sobě kombinují ergonomický tvar, zaoblený design a jemný výkon.

Braun Silk-épil 9-561
  • Kvalita epilace
  • Komfort
  • Zpracování
  • Baterie
  • Cena/výkon
4.1

Epilace a masáž v jednom

Precizní epilátor se zvětšenou hlavicí, 2 rychlostními úrovněmi a řadou doplňků, které vám pomohou při péči o vaši pokožku. Ať už preferujete epilaci na sucho, nebo na mokro, Braun Silk-épil 9 9-561 vás mile překvapí svou jemností.

Zobrazit cenu
Jak se vám líbil tento článek?
Ohodnoťte tento článek
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2022 Ohol.cz – všechna práva vyhrazena.
blog@ohol.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram