blog@ohol.cz
Ohol.cz
Menu

Test a recenze: holicí strojek Philips OneBlade QP2520/30

Silné stránky
 • Multifunkční zařízení vhodné na péči o celé tělo
 • Vhodné pro citlivou pokožku
 • Bezpečnostní, zakulacené břity ochrání před poraněním
 • Vodotěsný
Slabé stránky
 • Dloudá doba nabíjení (8h)
 • Životnost břitu pouhé 4 měsíce
 • Poměrně drahé náhradní břity

Pokud se zaměřujete na velmi detailní oholení, tak vás Philips OneBlade naprosto dostane. Je to unikát, který nelze přímo porovnávat s klasickými holicími strojky. Jistě si však najde klientelu. Je skvělou volbou také pro ty, kteří si oblíbili strniště. Zklame vás zdlouhavé nabíjení a poměrně vysoká cena náhradních břitů. Podle nás to však za výsledek stojí.

Datum poslední aktualizace
Datum vydání: 21 února, 2018
Datum poslední aktualizace
Aktualizace: 29 května, 2022
Obsah článku
Philips OneBlade QP2520/30
 • Multifunkční zařízení vhodné na péči o celé tělo
 • Vhodné pro citlivou pokožku
 • Bezpečnostní, zakulacené břity ochrání před poraněním
 • Vodotěsný
Hodnocení
3.4/5
Kde zakoupit

Philips s modelem OneBlade pojal návrh elektrického holicího strojku a zastřihovače zcela odlišně. Výsledkem je úžasný zelený zastřihovač. Je však tato poměrně revoluční myšlenka dobrá? Odpověď na tuto otázku naleznete v detailní recenzi tohoto hybridního zařízení.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaká je životnost břitů OneBlade?

Po náhradním břitu budete zpravidla muset sáhnout po 4 měsících používání. Sám výrobce deklaruje životnost břitů 4 měsíce při holení 2krát týdně. Tento údaj se může měnit v závislosti na tom, jak často budete strojek využívat. Břit by tedy měl průměrně vystačit na 30 oholení.

Jaké náhradní břity je potřeba pro model Philips OneBlade QP2520/30 pořídit?

Originální náhradní břity od firmy Philips mají kódové označení QP230/50. Tyto břity jsou určené pro celou modelovou řadu strojků OneBlade. Vzhledem k četnosti výměn se rozhodně vyplatí vyhledávat slevové akce na toto doplňkové příslušenství.

Jakým typem břitu zastřihovač disponuje a v čem je unikátní?

Philips OneBlade QP2520 se vyznačuje inovativním oboustranným břitem, díky němuž je zejména tvarování vousů velmi komfortní a přesné. Zaoblené špičky břitu zase zajistí, že při holení (s vyvinutím standardního tlaku) nedojde k podráždění pokožky.

Jak dlouho trvá nabití a jaká je výdrž akumulátoru?

Plné nabití strojku zabere bezmála 8 hodin, ideální je proto přístroj nabíjet přes noc. Na jedno nabití získate výdrž v délce 45 minut, což vystačí přibližně na 5 oholení (v případě každodenního holení). Pokud však strojek používáte například dvakrát týdně k zastřižení a tvarování vousů (zabere více času), očekávejte výdrž baterie pouze na 2 použití.

Jaké úpravy vousů přístroj Philips OneBlade QP2520 nabízí?

Pánský zastřihovač Philips OneBlade QP2520 využijete různými způsoby — od zastřihování přes tvarování až po holení. S hřebenovými nástavci, které jsou součástí balení, precizně zkrátíte vaše vousy na 1, 3 nebo 5 mm.

Jaké jsou hlavní přednosti pánského zastřihovače Philips OneBlade QP2520?

Philips OneBlade QP2520 je jednoduchým, ale velmi praktickým zastřihovačem, který nabízí různé varianty úpravy vousů (zastřihování, tvarování, holení). Komfort při holení zajišťuje výkyvná holicí hlava, oboustranný břit a také vodotěsnost, která umožňuje suché i mokré použití.

Příslušenství

Po otevření balení vašeho nového holicího strojku Philips OneBlade uvnitř spatříte následující obsah:

 • samotný holicí strojek,
 • náhradní holicí břit,
 • 3 hřebenové nástavce v délkách 1, 3 a 5 mm,
 • napájecí adaptér,
 • uživatelský manuál.

Obsah balení je velmi podobný tradičním zastřihovačům. Pojďme se tedy blíže podívat na to, co dělá Philips OneBlade unikátním.

Kde koupit Philips OneBlade QP2520/30
Philips OneBlade QP2520/30
Hodnocení
3.4/5

Funkce holicího strojku Philips OneBlade QP2520/30

V případě tohoto zařízení nečekejte rozsáhlé rozepisování všemožných funkcí, jako je tomu například u vlajkových lodí značek Braun a Philips. Philips OneBlade je jednoduchým zařízením, jehož koncepce je jednoduchá. Je to zastřihovač, ne švýcarský nůž. I přesto se však můžete těšit z vodotěsnosti zařízení, s čím samozřejmě souvisí možnost jak suchého, tak i mokrého použití.

Zastřihuje, Tvaruje, Holí

Philips OneBlade nabízí různé úpravy vousů. Jelikož se jedná o zastřihovač, nikoho nepřekvapí, že dokáže zkrátit vousy v různých délkách. S dodávanými hřebeny zkrátíte vaše vousy na 1, 3 nebo 5 mm. U modelu QP2530/30 je to 1, 2, 3, 5 mm a u modelů "Pro" pak 12, resp. 14 různých délek. 

Například model Philips OneBlade Pro QP6520/20 nabízí jeden hřebenový nástavec, který můžete nastavit na 14 různých délek v rozmezí od 0,4 mm do 10 mm.Detailní porovnání holicích strojků jsme popsali ve specializovaném článku.

Díky oboustrannému břitu je tvarování vousů opravdu pohodlné a velice přesné. Na vše perfektně vidíte a nemusíte si obtáčet ruku kolem hlavy, za tohle si Philips zaslouží opravdu pochválit.

Philips OneBlade QP2520/30 v celé své kráse
Philips OneBlade QP2520/30 v celé své kráse

Holit se můžete jak po směru růstu vousů, tak do protisměru.

S tímto zastřihovačem se můžete také holit. Díky oblým špičkám břitu nedochází k podráždění pokožky. Nesmíte však na strojek vyvíjet přebytečný tlak. V takové situaci vás již strojek podráždí. Holení samozřejmě není v porovnání s klasickými břity nebo elektrickými holicími strojky nijak důkladné. Pokud si však na důkladnost nepotrpíte, i tohle je možnost.

Pohyblivá holicí hlava

Další věc, co se výrobci podařila je výkyvná holicí hlava, která výborně kopíruje obrysy tváře a umožňuje pohodlné oholení, resp. zastřižení vousů i na ostrých liniích obličeje.

Výkyvná holicí hlava krásně kopíruje křivky vašeho obličeje
Výkyvná holicí hlava krásně kopíruje křivky vašeho obličeje

Mimo to holicí hlava zvládne 200 kmitů za vteřinu, což jako uživatel neřešíte. Pokud by jich však bylo jen 50, tak věřte, že byste rozdíl jistě poznaliPohyblivý systém je součástí břitu, který je vyměnitelný. Tato skutečnost se samozřejmě odráží v ceně břitu. Philips OneBlade by si zasloužil také cestovní zámek a lepší indikaci stavu baterie, resp. nabíjení. Jako uživatel se však budete muset smířit s tím, že u tohoto modelu ani zámek ani lepší indikaci nedostanete.

Kvalita zpracování a ergonomie

Na první pohled vypadá OneBlade tak, že někdo vzal váš standardní žiletkový holicí strojek a udělal z něj elektrický. Zelená barva strojku zapůsobí na každého. A to ať se vám líbí, nebo ne. Je zkrátka výrazná. OneBlade se tak vyznačuje sportovním, ale zároveň uhlazeným designem. K zabudovanému vypínacímu tlačítku nelze povědět více, než že funguje opravdu tak jednoduše, jak si jen dokážete představit. Prvním stiskem spustíte holicí hlavu, druhým stiskem strojek vypnete. Prosté.

Vypínací tlačítko je od rukojeti odděleno jemně vystouplou hranou. Díky čemu jej snadno na dotek rozeznáte a vyhnete se nechtěnému stisku během holení. Velikost tlačítka potěší všechny, ty s velkými i menšími prsty. Jeho zpětná vazba je jasně čitelná. Tmavá čelní strana holicího strojku zachytává otisky prstů a kapky vody jednodušeji, než by se na první pohled mohlo zdát. Naštěstí jsou tyto znaky pozorovatelné jen v případě, že se na ně zaměříte. Jinak vám příliš překážet nebudou.

Kde koupit Philips OneBlade QP2520/30
Philips OneBlade QP2520/30
Hodnocení
3.4/5

Na spodní straně oválného madla naleznete LED indikátor. Ten v případě nutnosti dobití baterie zabliká. Stejné chování od indikátoru očekávejte až do úplného nabití. Je poměrně standardní, že rukojeť zakončuje zdířka pro napájecí konektor, jinak tomu není ani tohoto zeleného krasavce.

Philips OneBlade je obklopen gumovým povrchem, který poskytuje perfektní grip. Vzorek gumy, podobný otisku pneumatik je překvapivě funkční a umožňuje OneBlade držet sebejistě i v případě, kdy máte celé ruce od pěny na holení. Stejně tak spolehlivý grip můžete očekávat i ve sprše. Ano, jak již bylo řečeno, strojek je kompletně voděodolný. Můžete se holit ve sprše a oplachovat jej vodou, jak se vám zlíbí.

Designově plytká zadní strana
Designově plytká zadní strana

Na zadní straně holicího strojku nic neočekávejte. Logicky ani zastřihovač. Naleznete zde pouze údaje o daném výrobku. Philips OneBlade spadá do řady elektrických holicích strojků, které nejsou vyrobeny přímo v domovině značky, ale v Indonésii. To jestli je to pro vás problém, záleží pouze na vašich preferencích. V této cenové relaci však neočekávejte výrobky z Evropy ani u konkurence. Zadní část zařízení by jistě snesla zajímavější designové provedení.

Kvalita zpracování

Kvalita zpracování zařízení vás jistě nezklame. Na druhou stranu vás ani neoslní. Logicky nemůžete nikde očekávat prémiové materiály jako například sklo nebo hliník. Nezoufejte však, jinak tomu ani není u výrazně dražších modelů. Důležité je, že OneBlade nikde nevrže a jednotlivé díly dobře lícují. V porovnání s konkurenty v této cenové hladině se jedná o jedno z nejlépe zpracovaných zařízení.

Výdrž na baterii a nabíjení

O potřebě doplnit energii vás požádá pouze jednoduchá dioda ve spondí oblasti madla holicího strojku. Nečekejte žádné odpočítávání ani upozornění na posledních několik minut kapacity baterie. Za vaše peníze dostanete to nejjednodušší možné řešení. Více LED diod, indikujících úroveň nabití (byť i po třetinách) by jistě ocenil každý. Spolu s OneBlade obdržíte adaptér, který se také běžně dodává k mnoha modelům elektrických strojků značky Philips. K čemu vám tato informace je?

 1. Pokud již výrobkem od značky Philips disponujete, získáte extra adaptér (například na cesty).
 2. Zároveň to také znamená, že adaptér pracuje v rozsahu 100 - 240V, což je u značky Philips standard. Opět skvělé na cesty.

K nabití NiMH akumulátoru stačí připojit adaptér do příslušeného konektoru a čekat nekonečných 8 hodin. Strojek se vám poté odvděčí výdrží v délce 45 minut, která není v porovnání s konkurencí nijak závratná, ale dostačuje.

Ale vážně je nutné čekat 8 hodin? Philips OneBlade nabíjejte pro jistotu přes noc.

Pokud se holíte každý den, dokážete ze strojku vymačkat i celých 5 oholení. Pokud však používáte zařízení tak, jak bylo zamýšleno (tedy dvakrát týdně k zastřižení a tvarování vousů), očekávejte výdrž baterie na celé 2 oholení. Vzhledem k době nabíjení jsou tyto hodnoty opravdu bídné.

Výdrž na baterii i napájení je velkou slabinou tohoto zařízení. Věnujte však pozornost tomu, co Philips OneBlade nabízí v oblasti zastřihování a holení vousů.

Záchranou z hlediska výdrže baterie a délky nabíjení je zcela jistě Philips OneBlade Pro, který nabízí výdrž baterie 90 minut a vystačí pouhá hodina na nabíjecím adaptéru. Porovnání modelů OneBlade naleznete zde.

Kde koupit Philips OneBlade QP2520/30
Philips OneBlade QP2520/30
Hodnocení
3.4/5

Holení

Břit, který vám poskytuje Philips s modelem OneBlade je něco jako umělecké dílo. Zcela váženě, nic podobného jinde nenajdete. Břit je velký přibližně jako břity žiletkových holicích strojků. V kombinaci s usazením na poměrně velkém těle vypadá poměrně komicky. Nebuďte však velikostí holicí hlavy zmatení. Philips OneBlade je mistrovsky navržený stroj.

Při bližším pohledu na břit můžete spatřit zelené lemování tzv. hřebene, jehož zaoblené špičky chrání vaši pokožku před zraněním. Při pohybu zastřihovače po vaší tváři se vousy dostanou mezi za tento distanční hřeben a jsou zastřiženy oscilujícím břitem. Jistě jste si všimli, že zelené lemování hřebene se nachází na spodní i horní straně holicí hlavy. Díky tomu můžete OneBlade používat v obou směrech, což je ve světě zastřihovačů nevídané. Střed holicí hlavy má čtvercový, resp. kosočtvercový vzor. Tento kus kovu zde však není jen proto, aby dobře vypadal. Philips navrhl břit takovým způsobem, že zastřihovač klouže po pokožce velmi hladce, bez jakéhokoli zadrhávání.

Důkladnost

Budete překvapeni, ale s tímto zařízením zkrátíte svoje vousy na naprosté minimum. Důkladnost je dokonce porovnatelná s některými nižšími řadami běžných elektrických holicích strojků. Tak důkladného oholení, jako s holicími strojky vyšších řad však s Philips OneBlade nedocílíte. A to je vzhledem k účelu a návrhu holicího strojku naprosto v pořádku. Nejlepších výkonu se strojkem dosáhnete na 4 a více denním strništi. Delších vousů se bát rozhodně nemusíte. Pokud vaše vousy rostou ve vzpřímené poloze, budete si holení vychvalovat a nebudete s ním mít žádný problém. V případě, že vaši pokožku pokrývají přiléhavé vousy a také vousy rostoucí v různých směrech, budete muset při holení vyvinou vyšší tlak. Níže můžete vidět výsledek při využití standardního tlaku při holení a vyššího tlaku.

Výsledek po holení při stadardním tlaku
Výsledek po holení při stadardním tlaku

Jak můžete vidět, OneBlade vás dokáže oholit poměrně důkladně. Takové oholení je výsledkem celkem 6 přechodů (3 tam a 3 zpět).

Z tohoto typu oholení těží ti, které trápí zarustající vousy. Proti tomuto nešvaru je OneBlade naprosto výborný.

Přiléhavých vousů se s Philips OneBlade jednoduše nezbavíte. Dokonce ani v tom případě, když se budete snažit o zastřižení z různých úhlů a již zmíněného vyššího tlaku. Výsledek snažení můžete pozorovat na fotografii níže.

Výsledek po holení při vysokém tlaku na pokožku
Výsledek po holení při vysokém tlaku na pokožku

Jak můžete na obrázku vidět. Přestože strojek zanechal na některých místech vousy poměrně dlouhé, v jiných místech způsobil bolestivá zranění. Pro to, jak důkladného oholení s tímto strojkem dosáhnete, je typ vousů stěžejní. Bez ohledu na to, jaké vousy máte, tak strojek nebyl navržen za účelem dokonale hladkého oholení. To je třeba mít na paměti.

Úprava a zastřihování vousů

Připnutím příslušného nástavce z balení se vám dostává možnosti zkrátit vousy do požadované délky. Bohužel už pouze v jednom směru. Nasazením hřebene tedy přicházíte o jednu z největších výhod zastřihovače OneBlade. Jistou útěchou je možnost nasadit hřeben v obou směrech. Dojem, který na nás zastřihovač s nasazeným hřebenem zanechal byl popravdě poměrně matoucí. Zatímco se středními vousy pracoval zastřihovač spolehlivě, s hrubším a zakrouceným porostem měl poměrně problém. Důvodem je nesprávná navigace ozubením hřebenu k břitu. Bez ohledu na příčinu nebyl výkon s nástavcem u zmiňovaného typu uspokojivý.

S nasazeným nástavcem budete mít také pravděpodobně problém se zastřižením vousů pod nosem. Nástavec jednoduše narazí na nos ještě dříve, než se břit dostane tam, kam potřebujete. V neposlední řadě se hřebeny mají také tendenci ucpávat. Především při zastřihávání dlouhých a hustých vousů. Nejenže hustší vousy vyžadují více přechodů břitem, pamatovat musíte také na uvolňování ucpaného hřebenu.

Detailing

Philips OneBlade si vedl o poznání lépe pokud přišlo na tvarování a detailing vousů. Oboustranný břit umožňuje pohodlné tvarování kdekoli na tváři a jako bonus na veškeré úkony vidíte. Prakticky nic neděláte naslepo.

Kde koupit Philips OneBlade QP2520/30
Philips OneBlade QP2520/30
Hodnocení
3.4/5

Úprava kotlet, bradky, kníru nebo kterékoli jiné části je v porovnání s jinými zastřihovači vskutku přesné a komfortní.

Stejně jako při jiném typu zastřihování, i při detailingu dosáhnete lepších výsledku se středními vousy. Jedinci s dlouhými a hustými vousy mají bohužel smůlu.

Čištění a údržba

Čištění pojmeme v této recenzi velice krátce. Jednoduše není co řešit. Břit, hřebeny i samotný stojek stačí opláchnout vodou, vyklepat zachycené vousy a máte hotovo. Co se týče čistění nic jiného nemusíte řešit.

Údržba je ještě jednodušší než v případě žiletkového holicího strojku.

Nyní však poměrně negativní zpráva. Jak jste jistě očekávali břity nejsou věčné. Jejich životnost však není 2 roky, jako tomu často bývá u planžetových nebo frézových holicích strojků.

Výrobce deklaruje životnost břitů na 4 měsíce při holení dvakrát týdně. A jsou levné? Nejsou!

Pokud břity po deklarovaných 4 měsících nevyměníte. Můžete samozřejmě očekávat horší a horší výkon holicího strojku. Údaj se samozřejmě může mírně lišit v závislosti na tom, jak často strojek budete používat. Tento časový interval však výrobce stanovil pro dvě holení týdně. Břit vám vydrží na přibližně 30 holení. Břity vyměníte stiskem tlačítka pod hlavou holicího strojku. Po stisknutí tlačítka, které má opravdu zvláštní a nejistou zpětnou vazbu, se uvolní břit. Může se vám stát, že břit vystřelíte přes celou místnost. Vyzkoušejte si výměnu nanečisto. Než strojkem někoho zastřelíte.

Výměna holicího břitu je velmi intuitivní
Výměna holicího břitu je velmi intuitivní

Nový břit intuitivně připojíte zpět k uvolněné holicí hlavě a váš život s Philips OneBlade pokračuje vesele dál.

Náhradní díly

Philips doslova stvořil první zastřihovač který vás zavazuje k pravidelnému zakupování náhradních břitů. Skvělý obchodní model, co říkáte?

Tento fakt bude jistě tím, co mnoho lidí odradí od zakoupení tohoto výrobku. Zcela jistě mnoho z vás zvolí jiný zastřihovač, u kterého není nutné měnit holicí hlavu vůbec, nebo standardní holicí strojek, u kterého budete měnit břity ne 3 krát za rok, ale jedenkrát za dva roky. Na druhou stranu vám Philips nabízí inovativní produkt, který poskytuje zcela specifický zážitek z holení, který předtím svět nepoznal. Za cenu Philips OneBlade s náhradními břity na jeden rok si můžete dovolit top modely zastřihovačů značek Panasonic, Braun i Philips a zcela se výměnám vyhnout.

Kde koupit Philips OneBlade QP2520/30
Philips OneBlade QP2520/30
Hodnocení
3.4/5

Závěr – pro koho je Philips OneBlade?

Zatímco Philips OneBlade představuje inovativní technologii mezi elektrickými holicími strojky a přístupem k úpravě vousů jako takových, určitě není pro všechny. Opakované platby za náhradní břity budou jistě tématem, které budou na misce vah jedním z těch významnějších kousků železa. Stejně tak je OneBlade nevhodný pro ty z vás, které trápí příliš tlusté a přiléhavé vousy. Pro ty, kteří se více zaměřují na detailing a úpravu vousů je však toto zařízení výbornou volbou a její koupě jistě nebudou litovat. Máte rádi strniště? Pak vás OneBlade také nezklame a bude rozdávat jen radost. Pokud vás trápí zarůstající vousy, tak těch vás OneBlade s velkou pravděpodobností také zbaví (není to žiletka). Samotná vstupní investice do holicího strojku není nijak závratná a podle nás jistě za vyzkoušení stojí.

Za nás bychom vám však doporučili model OneBlade Pro, který jsme také recenzovali. Nakupování břitů se sice nezbavíte, ale čeká vás obrovský posun ve výdrži na baterii i délce nabíjení. S modelem Pro také dostanete skvělé příslušenství a mnoho dalších funkcí. Investice rozhodně není o tolik vyšší, aby se nevyplatila. V poměru cena/výkon u nás vítězí OneBlade Pro

NázevPhilips OneBlade Pro QP6520/20Philips OneBlade Pro QP6510/20Philips OneBlade QP2630/30Philips OneBlade QP2530/20 Philips OneBlade QP2520/30
NáhledOneBlade Pro QP6520/20OneBlade Pro QP6510/20OneBlade QP2630/30OneBlade QP2530/20OneBlade QP2520/30
Hodnocení4.5/54.3/53.6/53.4/53.4/5
Výdrž baterie 90 min.60 min.60 min.60 min.45 min.
Doba nabíjení1 hod.1 hod.4 hod.4 hod.8 hod.
Mokré holení
 • Ano
 • Ano
 • Ano
 • Ano
 • Ano
Rychlonabíjení
 • Ano
 • Ano
 • Ne
 • Ne
 • Ne
Nástavce 14 délek: 0,4 - 10mm12 délek: 0,5 - 9mm1, 2, 3, 5 mm1, 2, 3, 5 mm1, 3, 5 mm
Indikace
 • IIndikátor nabíjení
 • Zobrazení stavu nabití/vybití
 • LED s plným rozlišením
 • Digitální displej
 • IIndikátor nabíjení
 • Zobrazení stavu nabití/vybití
 • 3 úrovně, LED
 • IIndikátor nabíjení
 • Zobrazení stavu úplného nabití/vybití
 • IIndikátor nabíjení
 • Zobrazení stavu úplného nabití/vybití
 • Indikátor nabíjení na adaptéru
Příslušenství
 • Nabíjecí stojánek
 • Cestovní pouzdro
 • Bez příslušenství
 • Měkké pouzdro
 • Ochranný nástavec
 • Hřeben na tělo
 • Náhradní břit
 • Bez příslušenství
 • Náhradní břit
CenaZobrazit cenuZobrazit cenuZobrazit cenuZobrazit cenuZobrazit cenu

Uživatelský manuál Philips OneBlade

Philips OneBlade QP2520/30
 • Holení
 • Zpracování
 • Baterie
 • Cena/výkon
3.4

To nejlepší na detailing

Pokud se zaměřujete na velmi detailní oholení, tak vás Philips OneBlade naprosto dostane. Je to unikát, který nelze přímo porovnávat s klasickými holicími strojky. Jistě si však najde klientelu. Je skvělou volbou také pro ty, kteří si oblíbili strniště. Zklame vás zdlouhavé nabíjení a poměrně vysoká cena náhradních břitů. Podle nás to však za výsledek stojí.

Pros

 • Multifunkční zařízení vhodné na péči o celé tělo
 • Vhodné pro citlivou pokožku
 • Bezpečnostní, zakulacené břity ochrání před poraněním
 • Vodotěsný

Cons

 • Dloudá doba nabíjení (8h)
 • Životnost břitu pouhé 4 měsíce
 • Poměrně drahé náhradní břity
Jak se vám líbil tento článek?
5/5 - (1 hlasování)
2 comments on “Test a recenze: holicí strojek Philips OneBlade QP2520/30”
 1. DOBRÝ DEN NEMUZU SEHNAT NABIJEČKU PRO Philips OneBlade QP2520/30

 2. Dobrý den,

  zde naleznete napájecí adaptér z druhovýroby: https://ampul.cz/zasuvkove-zdroje-napajeci-zdroje/napajeci-zdroj-zasuvkovy-15v-360ma-philips Vzhledem k napětí 15 V a konektoru Philips by měl adaptér sloužit. I přes to, že modely OneBlade nejsou v seznamu podporovaných produktů uvedeny.

  Pokud si přejete originální díl, kontaktujte některé ze servisních středisek Philips https://www.philips.cz/c-dam/b2c/suj/cz/support-home/Philips_CZ_workshops_v2.pdf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související recenze

Test a recenze: holicí strojek Philips OneBlade QP2520/30
Philips OneBlade QP2520/30
Hodnocení: 3.4/5
© 2022 Ohol.cz – všechna práva vyhrazena.
blog@ohol.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram