blog@ohol.cz
Ohol.cz
Menu

Test a recenze: holicí strojek Philips Series 9000 S9711/31

Silné stránky
 • Holicí hlava pohyblyvá v 8 směřech
 • Důkladné a hladké oholení
 • Regulace výkonu
 • Kvalitní zpracování
 • Automatická čistící a napájecí stanice
 • Cestovní pouzdro
Slabé stránky
 • Fixační kroužky fréz se nepovedly
 • Čistící proces trvá 4 hodiny
Celkové hodnocení
4.6/5
Kde zakoupit

Spokojíte se jen s tím nejlepším? Pak dále nemusíte pátrat. Philips S9711/31 je jednoznačným králem z řady frézkových holicích strojků. Nabídne skvělou ergonomii, důkladnost i komfort. Jeho čisticí a nabíjecí stanice potom udělá veškerou špinavou práci za vás.

Datum poslední aktualizace
Datum vydání: 1 února, 2018
Datum poslední aktualizace
Aktualizace: 20 července, 2022
Obsah článku
Philips Series 9000 S9711/31
 • Holicí hlava pohyblyvá v 8 směřech
 • Důkladné a hladké oholení
 • Regulace výkonu
 • Kvalitní zpracování
 • Automatická čistící a napájecí stanice
 • Cestovní pouzdro
Hodnocení
4.6/5
Kde zakoupit

Věříme, že při rozhodování o koupi prémiového holicího strojku zvažujete mnoho faktorů jednotlivých produktů, porovnáváte, ptáte se na zkušenosti přátel, čtete recenze, jednoduše dáváte si záležet. Pokud si vyberete správně, ovlivní vaše rozhodnutí několik dalších let po které budete holicí strojek využívat. Proto jsme pro vás připravili rozsáhlou recenzi holicího strojku S9711/31 od značky Philips. Věříme, že se díky této detailní recenzi rozhodnete správně.

Balení

Už při zakoupení tohoto produktu zbystříte. Možná si řeknete, co jste si to vlastně pořídili. Nenechte se však zmást velikostí krabice, nenaleznete v ní domácí kino ani pračku, je tam opravdu holicí strojek a plno příslušenství.

Velká krabice má ještě další funkci. Výrobce myslí na to, že ne každý internetový obchod dbá na robustní zabalení přepravovaného zboží a tak box dimenzoval takovým způsobem, že se Philips Series 9000 opravdu nemusíte obávat objednat přes internet.

Mimo skvělé balení strojek chrání také polepy s dvěma účely. Tím prvním je dodatečná ochrana zařízení proti jakémukoli poškrábání, druhým je pak vyznačení poloh indikačních LED diod na displeji.

Příslušenství

Logicky od velké krabice očekáváte také velké množství příslušenství. Tento holicí strojek vás z tohoto pohledu jistě nezklame. V podstatě zde naleznete vše, co můžete od vrcholového modelu značky očekávat. Žádné zázračné dárky navíc, které nevyužijete. Místo toho kvalitní standardní vybavení, které osobně upřednostňuji. Méně, je v tomto případě více.

Obsahem balení je:

 • holicí strojek Philips S9711/31,
 • zastřihovač,
 • automatická čistící a napájecí stanice,
 • zásobník do čistící stanice 1x,
 • napájecí kabel,
 • tvrdé cestovní pouzdro,
 • plastový nástroj pro vyjmutí frézek,
 • uživatelský manuál.
Obsah balení holicího strojku Philips S9711
Obsah balení holicího strojku Philips S9711

Při hrabání v krabici narazíte na zastřihovač. Ten je oproti standardnímu zastřihovači, který naleznete například i u modelu Philips S5100/06, vybaven nástavcem. Ten lze nastavit do 5 různých poloh (od 1 do 5 mm).

K nižším modelovým řadám si toto příslušenství musíte dokoupit.

Automatická čisticí stanice vám jediným stiskem tlačítka vyčistí, promaže, vysuší i nabije holicí strojek.

Kde koupit Philips Series 9000 S9711/31
Hodnocení
4.6/5

Cestovní pouzdro je robustní a ochrání váš holicí strojek i před často neopatrným zacházením leteckých společností s vašimi zavazadly. Při cestování vás potěší i kompaktní napájecí adaptér.

Funkce holicího strojku

Holicí hlava, která se přizpůsobí vaší tváři ve všech oblastech. Systém břitů, který si poradí i s třídenním strništěm. Možnost tvarování bradky a nastavitelný výkon strojku, který je vždy připraven díky stanici SmartClean. Nejen to Philips slibuje svým zákazníkům. Dostál však svým slibům?

Hlavy s 8 směry detekce křivek

Philips S9711/31 disponuje třemi individuálními holicími hlavami, kde každou z nich představují dvě části, samotná břit a tzv. chránič.

Tři individuální holicí hlavy modelu S9711
Tři individuální holicí hlavy modelu S9711

Při detailnějším pohledu můžete vidět, že tyto části holicí hlavy mají rozdílné vzory. Krajní část frézky má za úkol zachytit a oholit delší vousy, zatímco vnitřní část frézky je určena pro odstranění kratších vousů a zároveň napomáhá přizvednout vousy, které přiléhají k pokožce (například na krku).

V-track břity vyvinuté značkou Philips
V-Track břity vyvinuté značkou Philips

Přitom jak strojek klouže po vaší pokožce, jednotlivé vousy jsou skrze vnější okraj frézy zachyceny a zkráceny rotujícím břitem vnitřního mechanismu. Pro lepší představu stačí nahlédnout na přiloženou ilustraci.

8 směrů pohybu představuje pohyb:

 • celé holicí jednotky,
 • holicí hlavy,
 • jednotlivých prvků holicí hlavy.

Jistě vám dochází, že název této funkce výrobce zvolil zejména pro marketingové účely. Tak jako tak je příjemné, že se všechny tyto části holicího strojku pohybují.

Nastavení výkonu holicího strojku

Philips S9711 vám umožňuje nastavit výkon motoru ve 3 úrovních stiskem regulačních tlačítek +/-. Panasonic prezentuje tyto 3 režimy následovně:

 • Nejnižší výkon, režim sensitive: pro šetrné, ale důkladné oholení.
 • Střední výkon, režim normal: pro důkladné, každodenní holení.
 • Vysoký výkon, režim fast: pro rychlé holení, které šetří čas.

Osobně jsem velký rozdíl mezi jednotlivými režimy nepozoroval. Možná jej však ocení pánové s velice citlivou pokožkou.

SmartClean

Co znamená funkce SmartClean je poměrně intuitivní. Čistící stanici se budeme podrobněji věnovat v kapitole údržby. Pokud jste ještě nevlastnili holicí strojek s podobným doplňkem tak věřte, že se máte na co těšit. Není nad to, když stisknete jedno tlačítko a další den máte zařízení 100% připraveno.

Kde koupit Philips Series 9000 S9711/31
Hodnocení
4.6/5

Aquatec

Díky těsnění Aquatec si můžete sami zvolit, jakou metodu při holení využijete. Je na vás, zda dáte přednost suchému holení, mokrému s využitím gelu či holicí pěny či holení ve sprše. Rozhodně byste však měli vyzkoušet obě metody, možná budete výsledky překvapeni.

Zastřihovač

Možná jste zvyklí na zastřihovač vyčnívající přímo z těla holicího strojku, zde jej však nehledejte. Díky funkci SmartClick snadno odpojíte holicí hlavu a připojíte zastřihovač. Následně si vyberete z 5 různých délek pro úpravu vašich vousů a budete se těšit z toho, jak strojek pracuje. Více však v kapitole holení.

Ostatní funkce

Vlajková loď společnosti Philips samozřejmě nabízí mnoho funkcí, jejichž popis by vydal na solidní publikaci. Ty však pravděpodobně znáte i z jiných modelů konkurenčních značek. Otsatní funkce:

 • cestovní zámek (lze spustit stisknutím a držením vypínacího tlačítka po dobu 3s),
 • indikace úrovně nabití (0 - 100 %),
 • indikace čistění,
 • indikace výměny hlav,
 • rychlé nabíjení pro jedno oholení,
 • indikace nutnosti vyčištění (bliká po každém holení),
 • chybové hlášení (v případě zablokované holicí hlavy a nutnosti vyčištění).

Kvalita zpracování a ergonomie

Nenechte se zmást vzhledem strojku, ačkoli vypadá, že je z hliníku, není tomu tak. Tělo celého přístroje je vyhotoveno z plastu. Mnozí z vás by jistě ocenili přítomnost hliníku či skla. Philips S9711 je však díky využití plastů lehčí.

Osobně si myslím, že by bylo vhodné hliník na strojku použít. Přeci jen váhový rozdíl by nebyl nijak výrazný, konstrukce by získala na pevnosti (ne, že by jinak pevné nebylo) a zákazník by pocítil ještě vyšší unikátnost zařízení. Tento názor však nechci nikomu podsouvat. Navzdory využití plastu je Philips Series 9000 výborně zpracovaný a lze z něj cítit jeho zařazení do portfolia značky.

Kvalitní vypracování za ne zrovna nízkou maloobchodní cenu produktu samozřejmě očekáváte. Celková hmotnost 173g je poměrně dobře rozložena a tak nemusíte překonávat odpor špatně uloženého těžiště (například v holicí hlavě). Se strojkem tak dokážete pohodlně pracovat i při úchopu dvěma prsty.

Elegantní křivky vás budou těšit pokaždé při příchodu do koupelny
Elegantní křivky vás budou těšit pokaždé při příchodu do koupelny

Při uchopení holicího strojku s přirozeně nataženým palcem jednoduše dosáhnete na vypínací tlačítko a také na tlačítka +/- regulující výkon strojku.

Regulační tlačítka umožňují nastavení výkonu holicího strojku ve třech úrovních. Skvělé je, že si strojek nastavenou úroveň pamatuje si ji i při dalším holení.

Veškerá tlačítka poskytují dostatečnou zpětnou vazbu příjemným kliknutím.

Zadní strana holicího strojku je pokryta protiskluzovým povrchem s drážkami. Díky tomu vám při mokrém holení nevyklouzne z rukou. Pokud jste někdy prováděli holení ve sprše, tak dobře víte, jak nepříjemný pád holicího strojku je. Drážkování je přesně na tom místě, na kterém byste jej očekávali, a tak plní svoji funkci na jedničku.

Kde koupit Philips Series 9000 S9711/31
Hodnocení
4.6/5
Protiskluzové drážkování
Protiskluzové drážkování

Ze zadní strany vás Philips S9711 příliš neoslní. Proto jej také v reklamách ze zadní strany nikdy neuvidíte. Praktičnost je však důležitější a tu v konečném důsledku také oceníte. Napájecí konektor je před vaším zrakem skrytý na spodní straně madla holicího strojku.

Pohled na zadní stranu holicího strojku
Pohled na zadní stranu holicího strojku

Výdrž na baterii a nabíjení

Philips slibuje 60 minut bezdrátového holení, resp. 20 holení po pouhé hodině nabíjení. Zároveň dodává, že tato životnost baterie je vůbec nejdelší v historii značky Philips.

Výrobce dodal konkrétní testovaný kus nabitý natolik, že tím posledním, co strojek udělal, byl zvukový signál k upozornění na kritický stav baterie. Li-ion baterie by se v takovém to stavu rozhodně dlouhodobě skladovat neměly.

Po připojení napájecího adaptéru vás potěší zjištění, že funguje v rozsahu napětí 100 - 240V. Ať se nacházíte v USA, Japonsku, Austrálii, Anglii či kdekoli jinde na světě, můžete si být jistí, že budete hladce oholeni. Jediná věc, která vám k tomu schází je redukce do příslušných zástrček v daných lokalitách. Výrobce se mohl odlišit a přibalit i toto příslušenství.

Po úplném nabíjení přichází na řadu test výdrže baterie. Ten samozřejmě nebyl pouze jeden ale celá řada. Průměrně dosahoval strojek výdrže 57 minut, než jej bylo nutné opět nabít. Vypadá to, že výrobce dostál svých slibů. Philips S9711/31 disponuje funkcí rychlého nabíjení jako například konkurenční Braun Series 9 9290cc. V případě úplného vybití připojíte strojek po dobu 5 minut ke zdroji, čímž získáte čas na jedno celé oholení.

Bohužel z bezpečnostních důvodů nelze provádět nabíjení se zapnutým strojkem. To je však u holicích strojků s funkcí Wet & Dry běžná praxe.

Ukazatel stavu baterie
Ukazatel stavu baterie

Pokud dosáhnete 20 deklarovaných oholení je individuální. Vždy však budete mít přehled o stavu baterie, který strojek po celou dobu holení zobrazuje na displeji ve škále 1 - 100 %. Před úplným vybitím vás samozřejmě také upozorní. Přeci by vás nenechal s polovinou tváře oholené a s druhou polovinou pokrytou vousy.

Holení

A jak Philips S9711/31 vlastně holí? Perfektně!

Suché holení

Jak jistě víte z jiných recenzí, mám opravdu neposedné vousy především na krku. Více méně až po čelisti. Rostou ve všech možných úhlech, přiléhají k pokožce a málokterý elektrický holicí strojek si s nimi dokáže poradit a často potřebuji nespočet pohybů pro odstranění alespoň většiny chloupků.

Díky krouživým pohybům, které holicí hlava Series 9000 umožňuje strojek zachytil mnohem více vousů, než například konkurenční strojky od značky Braun, s kterými jednoduše krouživý pohyb neuděláte. Ano, konkurence má zase jiné výhody, každý si musí přijít na své a doufám, že vám tyto recenze poskytnou dostatečně objektivní zhodnocení.

Kde koupit Philips Series 9000 S9711/31
Hodnocení
4.6/5

Musím však přiznat, že moje první holení tímto strojkem nebylo dostatečné. Překvapivě se musíte se strojkem sžít. Na učící křivce budete ale dostatečně vysoko už po pár holeních.

TIP: Moje tajemství dokonalého oholení je vykonávání krouživých pohybů ve směru hodinových ručiček a v prosti směru v oblastech, kde vaši pokožku pokrývají vousy, které rostou v různých směrech. Pro efektivní oholení není potřeba vyvíjet nadstandardní tlak.

Důkladnost oholení je příkladná. Oholení není tak důkladné jako při mokrém holení ale je dostatečně důkladné na to, abyste si přejeli dlaní po tváři a řekli si "Ooou, hladké".

Mnoho expertů říká, že rotační systémy elektrických strojku mají ve zvyku vytrhávat vousy, "kousat" jejich majitele a způsobovat jim tak nepříjemnou bolest. Co se týče mnohých levných modelů, je to částečně pravda. Nicméně v této třídě se nemusíte ničeho obávat. Jediná situace, kdy jsem zažil tahání přišla v momentě, kdy jsem zanedbal několikrát po sobě čištění holicí hlavy. To bylo však zapříčiněné mojí vlastní leností. Pokud budete strojek čistit tak, jak se sluší, jistě se vás nic takového týkat nebude.

Jak Philips S9711 funguje ve sprše?

Pokud je pro vás holení ve sprše novinkou, budete se možná cítit poněkud zvláštně. Holicí strojek funguje stejně dobře, jako při suchém holení s tím rozdílem, že voda ještě více podpoří klouzání po obličeji. Musím přiznat, že jsem některé oblasti při holení ve sprše jednoduše minul. Vy snad máte ve sprchovém koutu zrcadlo?

Pokud použijete pěnu či gel na holení, využijete holicí strojek na maximum. Osobně se mi zdálo oholení ještě příjemnější a ještě důkladnější než při suchém holení. Rozdíl to velký není, je však znatelný.

Holící strojek je pravděpodobně nejtišší z dosud testovaných strojků. Dokonce i při běhu na nejvyšší možný výkon.

Nevýhoda koncepce holicího strojku je v holení detailů. Kvůli poměrně širokým kroužkům holicích segmentů je holení pod nosem oříšek. Stejně tak detaily v oblasti uší, chcete-li kotlet. Pokud se v těchto těsných oblastech chcete upravit pečlivě, je nejlepší použít jednu holicí hlavu a vykonávat krouživé pohyby. Upravit oblast pod nosem se vám nakonec podaří jednodušeji, než kotlety.

V praxi však mají veškeré holicí strojky nějaké nedostatky. Jsem si jist, že modelu S9711 tyto drobnosti jistě odpustíte. Protože to, jak si poradí s neposednými vousy, je úžasné.

Čištění a údržba

Samozřejmě, když na to přijde stačí dát holicí strojek do stanice a nemusíte nic řešit. Ale jak často? V rámci testu jsem holicí strojek po třech holeních pouze "vyklepal" a nechal jej na pospas osudu. Při čtvrtém holení jsem začal pociťovat zhoršený výkon holicího strojku (aby ne).

Kde koupit Philips Series 9000 S9711/31
Hodnocení
4.6/5

Stačil však jeden čistící cyklus a frézky fungovaly jako nové. Prvním úkolem pro řádnou údržbu je připojení stanice k elektrické síti. Nenechte se vystrašit, konektor jde připojit poměrně ztuha a musíte jej do stanice zasunout pod poměrně šikmo, aby byl připojený tak, jak má být. Konektor je však klíčovaný, existuje tedy pouze jeden správný způsob, jak ho připojit.

Pokud připojíte stanici a necháte ji v koupelně, tak vás připojování trápit nebude. Pokud například cestujete a střídavě připojujete adaptér přímo ke strojku a ke stanici, nadšení nebudete. V tomto případě doporučuji investici do extra adaptéru.

Další věcí, kterou je nutno provést, aby stanice fungovala je vložení kazety s čisticí kapalinou. Stanice však bez náplně stále dokáže plnit funkci dokovací stanice.

Vložení čistící kazety je velmi jednoduchou záležitostí
Vložení čistící kazety je velmi jednoduchou záležitostí

Stisknutím tlačítka na straně dojde k vysunutí horní části od základny. Vy poté jednoduše odtrhnete uzávěr z plastového obalu, vložíte náplň do stanice a horní část zatlačíte zpět dolů. Nezapomeňte! Nejdříve nalezněte vhodné místo pro vaši čistící stanici a až poté do ní vložte otevřenou kazetu s médiem. Při uzavření doku není kazeta nijak utěsněna.

Konkurenční stanice například od značky Braun jsou svým projevem hlučnější ale také s podstatně kratším čistícím cyklem. Během celého cyklu jste informováni o tom, co se strojkem děje na panelu stanice.

Svůj Philips vkládejte do stanice vždy po holení! Nebo i před holením, pokud víte, že se budete holit přibližně za 4 hodiny. Ano čtete správně, čistící proces zabere 4 hodiny. Pokud strojek vyjmete ze stanice dříve, bude pravděpodobně mokrý. Což vás nepotěší, pokud jste zastáncem suchého holení.

Stanice nabíjí, čistí a promazává strojek na jedničku. Po procesu je vždy plně připraven. Navíc vše probíhá za naprostého ticha.

Délka čištění je daní za tichý chod stanice. Holicí hlava je vysušována indukovaným teplem, tedy bez ventilátoru, jako je tomu u hlučnějších ale na druhou stranu rychlejších konkurentů. Philips deklaruje výdrž čistící emulze na 2 měsíce. V rámci testu bylo dosaženo 6 - 7 týdnů, dokud nebylo nutné roztok vyměnit.

TIP: Pokud strojek před každým vložením do stanice vyklepete a opláchněte rozevřenou holicí hlavu čistou vodou, můžete interval výměny kazety prodloužit.

Nutno podotknout, že v tomto období byl strojek připojen ke stanici po každém holení, které se uskutečňovalo ob den. Výzvu k výměně roztoku indikuje samotná čistící stanice.

Kde koupit Philips Series 9000 S9711/31
Hodnocení
4.6/5

Dokud zásobník nevyměníte, do té doby nebudete moci spustit čistící cyklus.

Stačí však jen trošku snahy a rázem prodloužíte životnost jak holicímu strojku, tak frézkám i čisticí kazetě. Jinými slovy, ušetříte a váš Philips Series 9000 vám bude i lépe sloužit.

Jednotka SmarClean zabírá opravdu spoustu místa. Navíc musí být stanice poměrně blízko sítě kvůli délce napájecího kabelu. Pokud disponujete menší koupelnou nebo nemáte tolik odkládacích prostor, nebudete potěšeni. Na cestování s jednotkou rovnou zapomeňte. Další nepříjemností je povrch čistící stanice. Lesklá černá je opravdu jako zrcadlo a vy tak uvidíte každý otisk prstu, prach, jednoduše jakoukoli nečistotu. Pozitivem je, že stanici můžete rozebrat a omýt. Stanice odvádí i přes veškeré nevýhody svoji práci dobře, pokud máte dostatek místa a času, který můžete věnovat čistícímu cyklu, pak vám bude dělat jen radost.

Náhradní díly

Vzhledem k tomu, že se jedná o model S9711/31, který obsahuje stanici SmartClean, bude nejčastěji dokupovanou položkou čistící kazeta, jejíž cena není ve srovnání s konkurencí nikterak závratná. Spíše naopak, v porovnání s náplněmi pro Braun Series 9 9290cc vydrží nepatrně déle. Náhradní čistící roztok nese označení JC302/50.

Kazeta s čisticím médiem
Kazeta s čisticím médiem

Ve standardním dvouletém intervalu budete také vyměňovat frézky, které nesou označení SH90/70 (V-Track PRO). Toho, že byste břity zapomněli vyměnit se bát nemusíte, strojek vás sám upozorní.

Náhradní frézky V-track pro Philips S9711
Náhradní frézky V-Track pro Philips S9711

Posledním možným příslušenstvím, resp. náhradním dílem je samotný SmartClick nástavec. Kdybyste jej nedej bože ztratili, poškodili, nebo z jakéhokoli důvodu chtěli mít více než jeden, který je standardně dodávaný, pak stačí sáhnout po dílu s označením RQ111/50.

Nástavec SmartClick s nastavitelnou délkou střihu
Nástavec SmartClick s nastavitelnou délkou střihu

Výměna břitů V-Track PRO

Pokud přijde k výměně fréz holicí hlavy jednoduše otevřete holicí hlavu a odpojíte vrchní část jako při manuálním čištění. Po otočení vrchní části holicí hlavy můžete spatřit břity, které jsou zafixovány v příslušné pozici pomocí oranžových kroužků. Tyto kroužky odstraníte pomocí oranžového, záhadného kousku plastu, který jste obdrželi společně s holicím strojkem Philips S9711.

Vyjmutí fézky provedete s dodávaným nástrojem
Vyjmutí fézky provedete s dodávaným nástrojem

Po odstranění fixačního kroužku stačí holicí hlavu zvednout z podložky a příslušná fréza zůstane odpojena na místě.

Doporučuji vyměňovat jednotlivé frézky po jednom, nikdy neodpojujte všechny ve stejný okamžik!

Fixační prstenec drží ve správné pozici pouze malé plastové zámky, které je nutno vrátit do specifické polohy. Jakmile odpojíte veškeré břity naráz, snadno tuto polohu zapomenete. Později, ve snaze umístit kroužek na správné místo, plastové zámky poškodíte.

Kde koupit Philips Series 9000 S9711/31
Hodnocení
4.6/5

Proto vždy měňte jednotlivé břity po jednom abyste správnou polohu kroužku mohli převzít z původních břitů. V případě poškození budete muset vyměnit celou holicí jednotku, což není levná záležitost.

Prodloužená záruka

V případě modelu Philips S5100/06 můžete získat namísto standardní dvouleté záruky  extra rok navíc. Jinak tomu není ani v případě vlajkové lodi Philips S9711/31. Stačí zakoupené zařízení zaregistrovat do 3 měsíců od nákupu na adrese www.philips.cz/myphilips. Standardní dvouletá záruka je garantována celosvětově, což ocení zejména cestovatelé.

Závěr - pro koho je Philips S9711/31?

Přichází část, ve které bych vám měl říci, zda se vyplatí Philips S9711/31 koupit, či nikoli. Bohužel svět není černobílý a tato odpověď záleží především na vás samotných. Není pochyb o tom, že strojek umožní neuvěřitelně důkladné a hladké oholení, drtivá většina budoucích majitelů tohoto zařízení, bude nadšena. Nicméně úspěch nepřichází přes noc. Abyste dosáhli této úrovně oholení, budete si muset najít ten správný grif.

Zpracování je na vynikající úrovni. Vývojáři si dali na celé Series 9000 velice záležet. Bohužel fixační kroužky fréz se vůbec nepovedly. Jejich výměna je nedomyšlená a může vás při poškození hlavy vyjít draho.

Stanice SmartClean je na rozdíl od konkurence tichý odvádí svoji práci velmi dobře. Jeden cyklus však zkonzumuje 4 hodiny času a celé zařízení je nepřiměřeně velké. To je však pouze krátké shrnutí informací, které jsou detailněji popsány v recenzi. Bohužel žádný holicí strojek není perfektní. Alespoň zatím.

Některé vlastnosti jsou pro někoho klíčové a nepostradatelné, pro jiného můžou být pouhým kompromisem. Cílem této obsáhlé recenze bylo poskytnout vám maximální množství informací, abyste měli ve vašem rozhodovacím procesu co možná nejvíce vstupů a učinili tak správně rozhodnutí.

Philips S9711/31 pro vás může být nejlepším elektrickým holicím strojkem, ale také nemusí. I když je tento model špičkou toho, co v současnosti Philips nabízí, nemusí vyhovovat všem. Jaká je vaše odpověď?

Uživatelský manuál PhilipsS9711/31

Philips Series 9000 S9711/31
 • Holení
 • Zpracování
 • Baterie
 • Cena/výkon
4.6

Holicí strojek bez kompromisů

Spokojíte se jen s tím nejlepším? Pak dále nemusíte pátrat. Philips S9711/31 je jednoznačným králem z řady frézkových holicích strojků. Nabídne skvělou ergonomii, důkladnost i komfort. Jeho čisticí a nabíjecí stanice potom udělá veškerou špinavou práci za vás.

Pros

 • Holicí hlava pohyblyvá v 8 směřech
 • Důkladné a hladké oholení
 • Regulace výkonu
 • Kvalitní zpracování
 • Automatická čistící a napájecí stanice
 • Cestovní pouzdro

Cons

 • Fixační kroužky fréz se nepovedly
 • Čistící proces trvá 4 hodiny
Jak se vám líbil tento článek?
Ohodnoťte tento článek
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související recenze

Test a recenze: holicí strojek Philips Series 9000 S9711/31
Philips Series 9000 S9711/31
Hodnocení: 4.6/5
© 2022 Ohol.cz – všechna práva vyhrazena.
blog@ohol.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram